Компанія Теплогранд пропонує свої послуги з продажу опалювальної та кліматичної техніки для дому, офісу та підприємств.

З першого дня роботи ми відрізнялися підходом, який орієнтований на клієнта. Ви завжди можете розраховувати на те, що ваше замовлення буде пріоритетним і ви отримаєте належну увагу. Багаторічна робота на ринку і кількість клієнтів, що постійно зростає, говорять про те, що ми обрали вірний шлях.

TEPLOGRAND.UA – це співдружність професіоналів та справжніх фанатів своєї справи. Після успішного 10-річного існування на ринку опалювальної техніки у Східній Україні, Теплогранд з 2011 року став одним із лідерів продажу опалювальної техніки в інтернеті.

Що ви отримуєте, звертаючись до нас

Надаємо опалювальну техніку та повний спектр супутніх послуг. У нас ви можете знайти все, щоб ваше життя стало простіше та тепліше. Інтернет дає нам можливість доставляти кліматичну та опалювальну техніку по всій Україні, не обмежуючись географічно.

Ми працюємо лише з виробниками зі світовим ім'ям. Кожен товар, який ми виставляємо у своєму інтернет-магазині, відповідає стандартам якості та виконує своє призначення.

Доставка у нашому магазині

Робота через інтернет дозволяє людям з будь-якого куточка України замовити обігрівачі та твердопаливні котли з доставкою у зручне місце. Це означає, що в потрібний час кур'єрська служба доставить обрану техніку для вас до офісу або підприємства. Ми дбаємо про цілісність товару, тому всі тепловентилятори та печі для сауни додатково захищені від ударів та пошкоджень.

Теплогранд гарантує вам тепло у будь-яку пору року

Купити обігрівачі в компанії Теплогранд – це так само надійно, як і у звичайному магазині, але набагато зручніше. Ми не просто продаємо опалювальну техніку, а й допомагаємо вам зорієнтуватися з вибором, підібрати потрібний варіант. У нас гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми впевнені у своїх товарах і завжди готові надати повний перелік технічних характеристик обраного приладу.

Ми пишаємося своїми послугами та готові лише покращувати якість обслуговування клієнтів. Для вас працюють офіси та склади нашої компанії у місті Києві, Одесі, Івано-Франківську. Вас завжди вислухають та підберуть оптимальний варіант опалювальної системи.

Ми надаємо такі послуги:

  • Проектування систем опалення для дому, офісу та підприємств в Україні.
  • Заміна застарілого опалювального обладнання.
  • Чистка котлів та кондиціонерів.
  • Консультаційні послуги та допомога вибору опалювальної техніки.
  • Вводимо опалювальну техніку в експлуатацію.

Звертаючись до нас, ви впевнені, що кожна технічна робота буде зроблена професійно. Вам залишається лише висловити свої побажання та вибрати потрібну модель. Ми цінуємо кожного клієнта, тому вам завжди буде надана належна увага. А ще консультації наших спеціалістів для вас безкоштовні.

Зробіть будь-яку пору року теплою, а ми вам у цьому допоможемо.

 

 

Бажаємо вам вдалих покупок!

З повагою, колектив TEPLOGRAND.UA